Dostawa Towaru

Dostawa produktów zamawianych w sklepie internetowym www.janskór.pl jest realizowana na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Koszty dostawy:

Gratisowa dostawa przy zakupie minimum 500zł

Możliwe są następujące formy płatności:

Gotówka przy odbiorze towaru

Przelewem - przed dostawą na konto bankowe nr konta PKO BP S.A.  nr konta: 90 1020 1866 0000 1102 0002 3424

 

DOSTAWA ZA POŚREDNICTWEM FIRMY KURIERSKIEJ

1. Termin dostawy wynosi przeważnie do 3-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Wyjątek stanowią produkty, które są w danej chwili niedostępne lub produkty o niskim współczynniku sprzedaży. W takiej sytuacji Nabywca jest informowany przez pracownika naszej firmy o proponowanym terminie dostawy produktu.

2. W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki z zamówieniem Kupujący powinien odmówić jej przyjęcia oraz niezwłocznie poinformować o tym fakcie pracownika naszej firmy.

3. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem Nabywcy na liście przewozowym. Podpis na liście przewozowym równoznaczny jest z akceptacją zamawianego towaru.

4. Ceny podane w tabeli transportu są cenami brutto i dotyczą transportu za 1 szt. towaru. (jeżeli jest to możliwe łączymy kilka produktów w jedną paczkę aby obniżyć koszty przesyłki).

 

 

 

2018 © Janskór